سالن‌های ورزشی

معرفی سالن‌ها و امکانات ورزشی مجتمع

از آنجا که ما در شاکرین به سلامت جسم، روح و فکر به عنوان سه ضلع سلامت انسان کارآمد نگاه می‌کنیم، پرداختن مطلوب به سلامت جسم نیازمند ابزار و امکانات و برنامه‌ریزی منجسم است.

برنامه منسجم ما برای پرورش و تربیت بدن در شاکرین، نه فقط در زنگ ورزش، که در فعالیت‌های دیگری که در خلال اردوهای یک و چند روزه انجام می‌شود نیز پیگیری می‌شوند. جهت آشنایی با فعالیت‌های باشگاه ورزشی در شاکرین به اینجا سری بزنید.

انجام برنامه‌های ورزشی، به ابزار و مکان مناسب و اختصاصی احتیاج داشت که پیگیری برای تحقق سالن‌های ورزشی در شاکرین، نتیجه‌ی همین اهداف و برنامه‌های ورزشی است:

سالن ژیمناستیک

سالن اختصاصی ورزش با امکانات ورزش ژیمناستیک (به عنوان ورزش پایه) شامل دارحلقه، خرک، نردبان سوئدی، مینی ترامپولین، استوانه آموزشی، و تخته پرش تجهیز شده است.

دیوار صخره نوردی

دیوار صخره نوردی در سالن ورزشی برای تقویت عضلات، کاهش ترس از ارتفاع، افزایش اعتماد به نفس، و نشاط دانش‌آموزان نصب شده است. استفاده از دیواره صخره نوردی این امکان را به دانش‌آموزان می‌دهد تا بر ترس خود غلبه کرده و در کنار ورزش کردن، با مفاهیم آموزشی نیز آشنا شود.

سالن اجتماعات

طبقه‌ی زیرزمین مدرسه، به عنوان یک فضای چندمنظوره‌ی سرپوشیده، برای دیگر فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

دیگر امکانات و وسائل ورزشی

محوطه دیگری در طبقه سوم با ۳ میز پینگ‌پنگ نیز از دیگر فضاهای ورزشی ساختمان مجتمع شاکرین است. وسایل تفریحی ورزشی دیگر از قبیل میز فوتبال دستی، کیسه بوکس نیز برای دانش‌آموزان (دبیرستان) تدارک دیده شده است.

زمین چمن مصنوعی

در کنار فضاهای اختصاصی، زمین چمن مصنوعی طرف قرارداد با مجتمع نیز تکمیل کننده‌ی فضاهای ورزشی مجتمع تربیتی تعلیمی شاکرین است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا